Yüksek İçmimar ve Çevre Tasarımcısı Emre Seles | Emre Seles
119
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-119,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2,vertical_menu_enabled,paspartu_enabled,menu-animation-underline,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Emre Seles

1978 yılında Ankara‘da doğdu. 1996‘da Ankara Özel Arı Fen Lisesi‘nden mezun olan Emre Seles, 2001‘de Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi‘nin İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü‘nden mezun oldu. 2004 yılında Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü‘nden yüksek lisans derecesini aldı.
Alparda Mobilya Üretim ve Pazarlama Şirketi‘nde proje sorumlusu, Craft312 İçmimarlık Firması’nda proje koordinatörü, Burkay İnşaat Firması’nda Ankara’daki Türk Telekom Tower şantiyesinde, ince yapıdan sorumlu içmimar olarak görev aldı.
Serbest içmimar olarak Y. Mimar Gamze Demiröz İlalan (GDI Studio) ve İçmimar Filiz Okka (Prodeko İçmimarlık) ile çeşitli içmimari ve mimari projelerde birlikte çalıştı.
2016 yılında, İçmimar Sabahat Altınışık ile birlikte Saba Proje içmimarlık firmasının kurucu ortağı oldu.
2014 yılından beri Çankaya Üniversitesi Mimarlık Fakültesi İçmimarlık Bölümü’nde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak dersler vermektedir.